logo
pracownia

mgr inż. arch. Anna Wrona

Jestem absolwentką wydziału architektury i urbanistyki i od roku 2008 zajmuję się projektowaniem obiektów prywatnych oraz użyteczności publicznej.
Zajmuję się kompleksową obsługą architektoniczną inwestycji począwszy od projektu budowlanego, poprzez aranżację wnętrz i nadzór autorski nad realizacją obiektu.
Podczas projektowania staram się wyjść naprzeciw wymaganiom  inwestorów, tak by projekty w najmniejszym szczególe spełniały ich wyobrażenia i potrzeby. Tak by zachwycały nie tylko formą ale również funkcjonalnością. Jestem otwarta na nowe wyzwania i ciągle rozwijające się technologie i design.

 

mgr inż. arch. Ewelina Pawluk-Czapska

Zajmuje się projektowaniem architektonicznym od roku 2007. Specjalizuje się w projektach budowlanych i wykonawczych. Świetna znajomość prawa budowlanego oraz najnowszych trendów w architekturze sprawia, że jej projekty są  świeże ale i w pełni przemyślane i funkcjonalne.
Posiada wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu obiektów usługowo – handlowych, produkcyjnych i służby zdrowia wraz z projektami technologicznymi. Nie jest jej obca także współpraca z wymagającymi klientami domów jednorodzinnych.

 

Współpraca:

Kontur Pracownia Konstrukcji Budowlanych Karol Mor

Pracownia Wielobranżowa „Resan” Renata Truszkowska

© Copyright Anna Wrona
Projekt i realizacja goweb.com.pl